Vstup len pre odborníkov

Tieto internetové stránky obsahujú informácie, ktoré sú určené výhradne odborníkom v zdravotníctve. Potvrdzujem, že som odborníkom v zdravotníctve.

PEG S DETSKÝM ÚSMEVOM

  • Pracujete s detskými pacientmi, ktorí majú zavedený PEG a potrebujete ich rodičov pred prepustením domov správne preškoliť?
  • Máte vymedzený čas na edukáciu a vysvetlenie všetkých bodov v starostlivosti o PEG?
  • Stáva sa, že rodičia pacientov edukácii tak rýchlo neporozumejú a potrebovali by si v pohodlí domova odovzdané informácie prejsť?

Aby PEG nebol strašiakom

Radi by sme Vám predstavili užitočného sprievodcu PEG S DETSKÝM ÚSMEVOM – Viem ako sa starať o výživovú sondu. Brožúra obsahuje kompletné informácie a návody, aby rodičia detí so zavedenou výživovou sondou boli schopní správneho podávania výživy striekačkou aj pumpou. Taktiež tam nájdu názorné ukážky starostlivosti o rôzne typy výživovej sondy, informácie o tom, ako predchádzať ťažkostiam a v neposlednom rade postupy, podľa ktorých vedia vyriešiť najčastejšie problémy spojené s PEGom.

Na stiahnutie
PDF
PEG s detským úsmevom7.77 MB
Odběr novinek Nutricia Odber noviniek

Odoslaním tohto formulára súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Napíšte nám

Odoslaním vyplneného formulára beriete na vedomie, že Vami poskytnuté osobné údaje budú spracované v plnom rozsahu pre účely zodpovedania Vašej otázky. Bližšie informácie o spracovaní osobných údajov sú k dispozícii na našich webových stránkach.